• .

• Nasza Szkoła włącza się w zbiórkę darów rzeczowych dla uchodźców z Ukrainy
        ZBIERAMY:
        ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
        KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
        ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
        Zbieramy także NOWE koce i śpiwory!
        UWAGA! Nie zbieramy odzieży.
      • ZGROMADZENIE NOWOROCZNE W GARDZIENICACH
      • 4 lutego teatr PUK- PUK z Centrum Kultury Gminy Mełgiew zagrał spektakl pt. „Wyspa Aplapaplabitenblu” w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. Oglądajcie relacje w TVP3 Lublin od momentu 10:40.
      • Misja i wizja szkoły
      • Kierunki działań naszej szkoły wyznaczają wartości określone przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Pielęgnujemy tradycję zapewniamy rzetelną edukację. Współpracujemy ze sobą, tworzymy przyjazny klimat szkoły.
      • Misja i wizja szkoły
      • Szkoła zapewnia wszystkim dobrą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa, wychowanie zgodnie z wartościami patriotycznymi, daje możliwości wyrównywania szans i dalszego rozwoju. Szkoła stanowi centrum kultury dla społeczności lokalnej, kultywuje tradycje narodowe i regionalne, propaguje zdrowy tryb życia i działania proekologiczne.

Wtorek 16.04.2024

• Odwiedź nas na facebooku